DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
CARBONEX

CARBONEX, spol. s r.o.                                            756 22 Hošťálková 266
                                                                                                                mob:   603 429 479
mapa                                                                                                        fax/tel:   571 442 498


Naše společnost vyrábí lisované tablety z dřevěného uhlí s přídavkem pojiva a oxidačního činitele. Tablety vyrábíme ve dvou provedeních, které se liší od sebe dobou potřebnou pro nažhavení tablety.

1. Tablety, které se zapalujína plotýnce el.vařiče nebo hořákem plyn.vařiče. Je možné je zapálit i zapalovačem. Zapálení trvá delší dobu.

2. Samorozpalovací tablety, ketré se zapalují zápalkou, případně zapalovačem a jsou vhodné pro vodní dýmky použité mimo čajovnu.

Délka "hoření" (jedná se spíše o žhnutí) je u obou druhů minimálně 1 hod. Při hoření tableta nekouří ani nesmrdí. Naše tablety dodáváme několik let do mnoha čajoven na Moravě. Máte-li zájem, neváhejte a vyzkoušejte. Případné dotazy i připomínky telefonicky vyřídíme.

BALENÍ:

Tablety jsou baleny v PE uzavíratelných sáčcích po 28 ks, sáčky jsou uloženy v papírové krabici po 8 baleních, celkový počet tablet v krabici je 252 ks.

Krabice zasíláme poštou.

CENÍK:

Cena 1 tablety: 1,50 Kč + 19 % DPH
Cena 1 samorozpalovací tablety: 2,- Kč + 19 % DPH

Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek